| pufliiiisi123456 a întrebat:

Bunalaughing Imi place tare mult de un baiat care s-a mutat la scoala mea cu clasa si nu-l cunosc si nu ma cunoaste, dar in rest el imi cunoaste clasa si eu restul clasei lui.Imi e frica ca daca ma duc la el si il intreb ceva vor rade colegii lui de mine care tin sa mentionez ca sunt mai mari cu un an decat mine.
inainte de a lua vacanta am facut meditatii cu diriga lui pentruconcursuri si era si el si se uita nedumerit la mine, si cand observam ca se uita la mine intorcea capul.Nu stiu ce sa fac el e mai sociabil cu celelalte prietene ale mele si le cunoaste.Acum nu mai merge nimeni la concursurile alea,da nu stiu cum sa fac sa mai apropii mai mult de el, daca nu-mi iese ma multumesc daca suntem si cei mai buni prieteni (mentionez ca ii place o fata din clasa de la mine si zice ca e cea mai frumoasa fata din scoala).
VA ROG AJUTATI-MA! FUNDAkiss

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

happy intreaba-l cand sunteti singuri happy
(ma blegule nu ma scoti si pe mine la o prajitura) cu o mica provocare e posibil sa cada... cauta sa-l ei la mistolove struck "da laughing)) ce-i cu nadragi aia de spiridus pe tine"
iate de el love struck provoacalwinking

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Stai cu prietenele tale mai mult, mai ales cand e el prin preajma si o sa incepeti incet incet sa vorbiti.

| Awesom a răspuns:

Tu nu prezinti nici un fel de interes.Nu cred ca te place.

| Seyko a răspuns:

Demonstreaza-i prin fapte ca il placi si incetul cu incetul apropie-te de el.

| Otils a răspuns:

Pentru numele Lui Dumnezeu ...de ce adolescentii din ziua de azi se complica atat...E clar ca tu nu il placi; esti atrasa de el dar nu il placi, pentru ca daca l-ai placea nu ai mai tine cont ce zic prietenele tale sau mai stiu eu cine.