| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare. Prezervativele au toate aceeasi lungime? Adica daca cand il desfac la capatul penisului mai ramane putin rulat si nu este desfacut de tot este o problema?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu au toate prezervativele aceeasi lungime, insa e mai importanta grosimea decat lungimea. Daca nu are cute longitudinale atunci cand il pui si nici nu te strange prea tare, atunci ai nimerit masuratoarea si ai liber la distractie

| Willis a răspuns:

Nu este nici o problemă.
Sunt făcute să acopere și scurte, și medii, și mai lungi...
Și trebuie să fie mulat pe formă, altfel iese singur și îl găsești înăuntru la parteneră.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, prezervativele pentru numerele mici vin standard la 18cm lungime, iar pentru numerele mari ajung si la 22 de cm.

Importanta este grosimea penisului fiindca dupa ea se cumpara numarul prezervativului!