| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Daca desfac o vopsea (spray),folosesc jumatate din ea,restul cat ramane cat va mai tine desfacut,desigilat?
As vrea sa il folosesc poate dupa o luna, ar tine macar atat?

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Da vopsesti ce ai nevoie dupa ce termini intorci cutia in sus si dai cu spray pana vezi ca nu mai iasa vopsea pe diuza. Dupa care il pui la pastrare. In felul asta nu risti sa ti se infunde capul ala si daca viitoare o sa iti iasa cu stropi. Tine mai mult de o luna. Nu uita sa il agiti inainte.

| ann19 a răspuns:

Da, o sa tina.