| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare. Prezervativele au toate aceeasi lungime? Adica daca cand il desfac la capatul penisului mai ramane putin rulat si nu este desfacut de tot este o problema?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, prezervativele pentru numerele mici vin standard la 18cm lungime, iar pentru numerele mari ajung si la 22 de cm.

Importanta este grosimea penisului fiindca dupa ea se cumpara numarul prezervativului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu au toate prezervativele aceeasi lungime, insa e mai importanta grosimea decat lungimea. Daca nu are cute longitudinale atunci cand il pui si nici nu te strange prea tare, atunci ai nimerit masuratoarea si ai liber la distractie

| Willis a răspuns:

Nu este nici o problemă.
Sunt făcute să acopere și scurte, și medii, și mai lungi...
Și trebuie să fie mulat pe formă, altfel iese singur și îl găsești înăuntru la parteneră.