| standanutzu a întrebat:

Salutare, este vorba despre o fata de care-mi plac, problema este ca ea nu intra mai de loc pe Facebook sa pot vorbii cu ea, asa ca as dori sa pot vedea cand intra, sa primesc un mesaj pe telefon si /sau PC ca un fel de notificare sa vad cand intra!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din pacate nu exista vreo aplicatie sau ceva de genu care atunci cand un prieten intra pe fb sa primesti notificare pe telefon sau pc :/

| Danysan a răspuns:

Singura posibilitate e sa incerci sa ii spui sa iti dea un mesaj cand intra ca sa primesti asta in momentu in care este online.Numai asa poti sa vb cu ea.

| standanutzu explică (pentru Danysan):

Dar e posibil sa vad personele care stau cu chat-ul oprit?

| standanutzu explică (pentru Danysan):

Exista in scimb ceva sa vad persoanele care stau cu chatul oprit( sau sunt pe invizibil)?

| Danysan a răspuns (pentru standanutzu):

Pt facebook nu dar pentru Yahoo messenger da!