| VladVladutz23 a întrebat:

Salutare, TPU! Mi-am instalat Apex Launcher pe telefonul Android, dar am o problema: Atunci cand primesc un apel si il ratez sau cand primesc un mesaj ma arunca in launcherul din fabricatie ca sa imi arate iconita Telefon sau Mesaje cu acea cifra de notificare, iar in launcherul Apex nu pot vedea notificarile. Ce sa fac pt. a rezolva problema?

1 răspuns:
| Moldovan_Paul_1996 a răspuns:

Am descarcat si eu acel Launcher si nu mi-a placut.Iti recomand sa ramai pe lancherul facut de fabrica, deoarece firma stie exact ce launcher e mai bun pentru telefonul tau. happy