| anonim_4396 a întrebat:

Salutare
Nu postez la rubrica asta dar acum mi-a venit randullaughing)si as avea nevoie de niste pareri
Deci...saptamana trecuta primesc pe facebook o cerere de prietenie de la o fata.M-am uitat pe profilul ei am vazut ca e frumoasa si i-am dat accept, logic laughing)am zis ca nu-i scriu nimic si nici nu i-am scris nimic iar ziua urmatoare imi scrie ea si ma intreaba ce fac.Am intrebat-o daca ne cunoastem iar ea a zis:"nu...inca".Apoi am mai povestit putin si m-a intrebat ce parere am despre ea si recunosc ca mi-a cam cazut fata, ca nu ma asteptam la astalaughing. Intrebarea mea este:Se poate sa fie ceva in neregula adica sa nu fie ea sa fie altcineva? nu stiu de ce dar oarecum toata treaba asta ma duce cu gandul la Catfish ca nu mi s-a mai intamplat((adica cand vorbeam cu o fata vorbeam fata in fata nu pe facebook si prostii)) si nu ar fi ok mai ales acum ca am inceput fara sa vreau sa ma gandesc la ea din ce ince mai mult
ceva pareri?

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ieşi cu ea şi atunci te convingi.

| cristimihailov a răspuns:

Si mie imi placea sa ma distrez asa happy
Era super tare. Dar te plictisesti repede.

| oprescudorin11 a răspuns:

Rabdare. Te vei lamuri. Exista si dragoste la prima vedere, dar iti trebuie ceva timp ca sa o constati!