| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cam penibila.Atunci cand saruti cu limba cum trebuie sa tii dintii ca sa nu o atingi cu ei sau trebuie sa o ating cu dintii? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| lynes a răspuns:

Ii scoti de dinainte.
Doamne, ce copii! rolling on the floor))

| AliGab a răspuns:

Iarta-ma si tu dar chiar ca intrebarea ta este penibila... Doamne, copii astia nu au ce face.

Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns:

nu te lua dupa astia care ti-au raspuns rautacios
poti sa saruti cum vrei tu, poti sa ii musti limba celuilalt, sau buza
e chiar misto o sa vezi
incearca si pe urma sa imi dai mesaj sa imi zici cum ti s-a parut
p.s. - sa nu musti chiar asa tare sa doara intelegi?
asa usor si cu dragoste

| DaW a răspuns:

rolling on the floor Assta e ceea mai idioata intrebare pe care am vazut-o rolling on the floor rolling on the floor ti scotii pur si simplu rolling on the floor cu clestelerolling on the floor

| amaliaamely a răspuns:

Hei! Scz ca intervin dar cei care vor doar sa isi bata joc de el..nu raspundetii..nici voi nu v-ati nascutii sarudandu-vahappyhappyClar
Daca nu avetii ce face decat sa va batetii joc de altii mai bine plecatiihappyhappyhappyhappy
happyhappyhappy

| catazzz a răspuns:

Iti zic eu cum sa faci.Ia ranga scoatei toti dintii si nu o sa mai ai treaba, sau poti sa iei barosul sau ciocanul ce ti-e mai usor happy