| FetitaCuOchiVerzi a întrebat:

Am si eu o problema poate ma puteti voi ajuta...Deci eu sunt in clasa a 7 a si e un tip din clasa a 8a (la aceiasi scoala cu mine) si tot imi zice ca ma iubeste ca fara mine nu poate trai si chesti dinasea odata cand eram de servici pe scoala ma pupat pe obraz si mie la inceput nu imi placea de el dar acum ainceput sa imi palaca de el si sa simt cvea pentru el si am avut un vis acum 2 noptii in care dupa ce iasiesm de la scoala el ma adus acasa(asta se intampla si in realitate) si maicamea era afara si el a intrebat`o pemaicamea da pot sa fiu iubita lui si maicamea in vis a zis ca da si apoi m-am trezi si il visez aprape in hiecare nopate eu dupa ora 7 nu mai pot sa dorm pentru ca ma trezes din visele cu elrolling on the floor)si intr-o zi dupa ce am iesit de la scoala m-am intalnit cu maicamea vezisa pana la magazin si el era in statia de autobuz si eu l-am vazut si eram cu maicamea si eu ma uitam cu coada ochiului la el si el mia zambit si mi-a facut cu ochiu si maicamea la vazut si apoi a zis catre mine ca nu stiu ce ca ii place de mine si m-a intrebat daca e cuminte si da injurarolling on the floor) si eu i-am zis ca nu dar intr-adevar nu injura si nu se gandeste la prostiii cum o fac unii baieti din ziua de azi si a zis maicamea ca ar fi potrivit pentru minerolling on the floor) si mie imi e frica(,)caci poate visul meu se advevereste mie imi place foarte mul de el si simt cv pentru el dar nu vreau sa fiu cu el si desi tate colege imi zic sa mabag cuel ca el chiar ma iubeste si ca in pauze da incarca cineva sa se ia de mine sau sa ma bata il bate, ma apara si daca se da un baiat la mine il bate deci e gelos chiar daca nu sunt cu el impreuna...Ma puteti ajuta cu aceasta proble voi ce ma sfatuiti sa fac si puteti sa imi spuneti cam ce semnifica visul acela?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca il placi de ce nu esti cu el? inca nu ai incredere in el? pune-l sa faca cv pentru ati demonstra... nu stiu ce e cu visele acelea si mie mi se intampla sa se indeplineasca cate un vis

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Macar sa incerci indeferent de vise. mai ales ca mama lui te place lucru asta e de bine:*

| LordCronos a răspuns:

Visele sunt o inchipuire a subconstientului. Presupun ca te gandesti la el, probabil foarte des si aceasta este cauza visurilor... Eu iti recomand sa incerci decat sa regreti mai tarziu...

| Smilee4Mee a răspuns:

Incearca:* n'ai ce pierde.