| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salutare,TPU! Anul ăsta am terminat liceul și în acest an am avut o aventura cu o fata din liceu. după ce am terminat eu liceul, o fata de la mine de pe scara a intrat la acel liceu.văd ca sunt prietene la catarama și fata de la mine de pe scara îmi da acum inimioare la poze pe Facebook și mă baga mereu în seama, cu toate ca n-am avut tangente pana sa se împrietenească cu fata cu care întreținut relații sexuale. oare i-a spus fata aia ca am făcut sex?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca DA. Si spera sa te cunoasca si intr-o alta ipostaza. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca i-a spus.

| ShamelessQboy a răspuns:

Poate fi doar coincidență, te place si ea!