| arahida a întrebat:

Deci acum o saptamana m-am dezvirginat, si mi-a curs putin sange, dar nu m-a durut. A fost ok. Dupa cateva zile am mai intretinut o relatie sexuala si a fost foarte bine. A treia oara cand am facut-o prezervativul s-a rupt si el s-a terminat in mine. Dupa 3 zile mi-am facut un test de sarcina care mi-a iesit negativ. Dar ieri am intertinut relatii sexuale si mi-a curs o gramada de sange si ma doare foarte tare si a intrat mai greu si m-a durut in timpul actului sexual.Si mereu ametesc si am pofta de dulciuri. Oare sunt insarcinata?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Testul de sarcina se face la 21 de zile de la contactul sexual incriminant,altfel il faci degeaba,e irelevant.
Semnele de sarcina nu apar in trei zile,ci dupa mai mult de o luna.
Probabil nu stii nici daca erai sau nu in perioada fertila,imi dai senzatia ca nici ce e perioada fertila nu stii.
Regret ca esti in situatia asta,ti-ai facut-o singura si e imposibil sa iti spunem noi daca esti insarcinata sau nu,dar ai mari sanse,crede-ma!
Legat de hemoragia pe care ai avut-o,te sfatuiesc foarte serios sa ceri ajutor medical calificat, te joci cu organismul si sanatatea ta.
Sexul nu e numai placere, ci si responsabilitate!

| Roxanaღ a răspuns:

Poftele astea si ametelile nu apar asa repede intr-o sarcina. Parerea mea este ca ar trebui sa mergi la un ginecolog si sa iti faci un control. Si nu te supara ca iti spun dar las-o mai incet cu sexul. Oricand ar putea aparea o sarcina nedorita.

| KiTTyDoLL a răspuns:

Ee pla si cu voi nu esti ma ce ai. ba da cand sunteti infipte in pla de ce nu va ganditi si la sarcina bine ca sariti toate ca vreti f****e da nu va ganditi

| ピンク a răspuns:

3 ori pe saptamana? O.O Las-o mai moale

| Denni99 a răspuns:

Cati ani ai?

| Denni99 a răspuns:

Eu iti propun sa te duci cat mai repede la ginecolg. Asa e cel mai bine. Si e bine sa ii spui si parintilor. Mai intai trebuia sa le spui lor sa hotarasca ei ce e de facut si dp sa o postezi

| viruusell a răspuns:

Esti nebuna? mai incet