| soultaker a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma ajutati eu sunt un tip mai timid mai complexat imi place de o fata dar o cun foarte putin adica doar din vedere cum as putea sa vb cu ea sa nu par idiot sau fraier sa nu o speri cum sa ma apropii putin de ea sa intr-un in vb cu ea cum sa fac? repet eu sunt destul de timid si de complexat imi e greu sa fac eu primul pas nu prea am idei imi e oarecum teama de inceput ajutati-ma idei sfaturi orice nu am vorbit pana acum cu ea personal doar pe net stiu ca sta prin zona pe la mine si acum cateva zile s-a oferit sa imi dea numarul de telefon insa eu nu am avut curajul sa o sun pana acum... fundita astept raspunsuri

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa te apropi de ea

| Raul5765578 a răspuns:

Oricum ramai idiot

| Cristiann25 a răspuns (pentru Raul5765578):

Meriti funda! Genial raspunsul!

| Raul5765578 a răspuns (pentru Cristiann25):

Da raspunsul tau unde ie?

| maria_7379 a răspuns:

Iati inima in dinti si sun-o vorbiti despre voi despre lucrurile in comun. Intreab-o desprea ea, despre ce ii place. Si nu uita sa fi tu insuti.

| cappytempo a răspuns:

Daca esti indragostit cu adevarat, nu ai probleme...totul e lin...

| Anonimeueu a răspuns:

Pune-i intrebari despre ea si incearca sa ii zici ce simiti.Pentru o fata e foarte important sa zici ceea ce simti.Si nu te forta sa pari altfel decat esti...adica sunt baieti care se forteaza prea mult si par falsi.Intreab-o daca vrea sa iesiti la un suc, si daca esti foarte timid mai pune un cuplu sa vina cu voi..sa fie ceva gen intalnire in patru.
Pana la urma nu se poate intampla nimic rau daca iesiti la un suc, nu?
Sper ca ti-am fost de ajutor si daca mai vrei sfaturi trimite-mi un e-mail pe 20mada01@gmail.com big grin