| soultaker a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma ajutati eu sunt un tip mai timid mai complexat imi place de o fata dar o cun foarte putin adica doar din vedere cum as putea sa vb cu ea sa nu par idiot sau fraier sa nu o speri cum sa ma apropii putin de ea sa intr-un in vb cu ea cum sa fac? repet eu sunt destul de timid si de complexat imi e greu sa fac eu primul pas nu prea am idei imi e oarecum teama de inceput ajutati-ma idei sfaturi orice nu am vorbit pana acum cu ea personal doar pe net stiu ca sta prin zona pe la mine si acum cateva zile s-a oferit sa imi dea numarul de telefon insa eu nu am avut curajul sa o sun pana acum... fundita astept raspunsuri va rog happy

2 răspunsuri:
| MrLove4ever a răspuns:

Hey! Daca chiar iti place de ea ai putea sa lasi timiditatea putin la o parte, altfel nu prea vad cum ati putea discuta. Ai putea sa te apropi mai mult de ea cu ajutorul site-urilor de socializare dar mult mai bine ar fi sa vorbiti fata in fata, sa afli mai multe despre ea. Sa afli daca ei ii place de tine!big grin Sper ca te-am ajutat.

| anina5 a răspuns:

Poate sa ii para chiar dragut ca esti timid. ceea ce conteaza cel imi mult sa fi sincer cu ea, sa fi tu insuti. Asa o sa-ti dai seama daca se place sau nu. Consider ca ar trebui sa-ti faci curaj sa te vezi cu eahappy