| Adi23Iustin a întrebat:

Salutari, am un modem Upc si as vrea sa il configurez in asa fel incat sa am wi-fi ca sa ma pot conecta si de pe telefon, tot in casa. Numai ca nu stiu cum sa fac asta nu ma pricep deloc in pc-uri iar pe net gasesc explicatii foarte complicate pe care nu le inteleg. Va rog sa-mi scuzati categoria daca ma poate ajuta cineva. Funda happy

2 răspunsuri:
| Fdsfds_sadasd_1990 a răspuns:

Nu poti configura modem-urile predestinate, e 1mil maxim unul acceptabil(eu asa am. net wifi in 4 camere si putin afara, fara probleme)

| Fdsfds_sadasd_1990 a răspuns:

Daca stergi cometurile esti retard. ti=am zis daca nu e predestinat nu se poate