| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
O intrebare pentru fete.
Fetelor,sa zicem ca mergeti la o nunta cu iubitul vostru.
Ei bine, cand incepe Dansul Pinguinului pe iubitul vostru il ia valul si in timpul dansului se preface ca isi baga penisul in fundul mai multor fete.laughing)))
Ce reactie o sa aveti fata de comportamentul iubitului vostru?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le-as lasa pe doamnele semi sodomizate sa il ia la palme.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il ia valul de coniac.

| dullcat a răspuns:

Buna.Unii tipi danseaza absolut groaznic. laughing Iar dansul pinguinului nu face situatia mai usoara pentru ei.Ii poti explica despre cum a exagerat total cu miscarile, in loc sa danseze normal.

| Miruna333 a răspuns:

Nicio reactie nu ar merita, sincer. Ramane fostul iubit.

| AdioTPU a răspuns:

Mi-aș da doua palme pentru că am putut lua un asemenea idiot drept iubit, barem să-l iau ca partener la nunta. As fi total dezgustată de gestul său.

| Fonk a răspuns:

Ie dus de val si o uitat cai iubita langa el

| Allhambra a răspuns:

Nu m-aș duce la nuntă cu un asemenea idiot.
De fapt, n-ar putea fi iubitul meu un asemenea idiot. laughing

| andreivr123 a răspuns:

Prea mare fantezia, adica alea cu care se preface au venit si ele insotine si nu creca vrea sa isi ia o bataie sau o palma de la ea...