| baby2594 a întrebat:

Sambata am facut-o fara prezervativ(a fost prima data cand am facut-o fara)...nu a durat mult doar putin pentru ca mie imi era frica.prietenul meu mi-a spus ca nu si-a dat drumul...sunt sanse sa raman insarcinata? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Da sunt sanse dar slabe pentru orice eventualitate poti sa folosesti un test de sarcina si stai linistita apoi

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gasesti.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu-l mai asculta pe prietenul tău când este vorba de un lucru serios ca ăsta! Bineînţeles că el a vrut să se bucure de câteva "clipe" de plăcere, dar tu!?
Chiar dacă nu şi-a dat drumul, există riscul să rămâi însărcinată din cauza lichidului pre-ejaculator (picătura plăcerii), care conţine spermatozoizi. Test de sarcină peste 3 săptămâni de la contactul sexual.
O zi frumoasă! Baftă!

| mona a răspuns:

Daca.nu si a dat drumu. nu vad de ce iti faci probleme

| Sara2 a răspuns:

Sanele sunt mici, in jur de 4% daca s-a retras perfect inainte, si nu avuse o ejaculare in ultimile 24 ore, daca te-ai mai nimerit si in perioada nefertila, sansele sunt neglijabile

| Noreasontosimle a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul, sansele nu sunt prea mari. dar ai grija, fa un test de sarcina!

| Perversuem a răspuns:

Da sansa e mare
pr tau pote avea pierderi mie mi se intampla des
dar sa fi mai sigura ia anticonceptionale du-te in farmatcie ca ti le da cele mai eftine sunt de 60 de lei
si atunci poate sasi dea si drumul ai 98% ca nu ramai gravida

| JoRjEEEEE a răspuns:

Depinde cat de precaut a fost prietenul tau, daca ai incredere in el, si el e constient de riscuri si e capabil sa se abtina, nu o sa ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INCONSTIENTELOR!
Da poti ramane insarcinata pentru ca in timpul actului sexual partenerul se exicta eliminand spermatozoizi. Aide capu vostru frustrated, de ce faceti lucruri despre care habar nu aveti?

| baby2594 explică:

Eu am incredere in el.adica mi-a spus ca nu e prima data cand o face fara.

| Arai a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul...in nici un cazwinking