| cryss_6160 a întrebat:

SCUZATI CATEGORIA! Buna TPU! Vreau si eu un site cu statusuri sau massuri tari. Nu conteaza daca sunt amuzante, de prietenie, de dragoste, ...etc... Dar sa fie dragutebig grin. Dau funda celor mai frumoase si vot celorlalti

Răspuns Câştigător
| Pissy a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

Cel mai bun. :)

Funda? :X

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Îţi recomand : www.intelepciune.ro
Este un site cu citate despre dragoste, tristeţe, prietenie, pasiune, indiferenţă ş. a. m. d.
O zi bună!

pa, pa.

| Savy a răspuns:

Cum reusesti sa respiri presupun ca poti gandi pentru tine, nu? Sau... nu prea merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta Romania in cel mai tensionat site intre tari si oameni ,ajuta Romania sa impuna respect!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul