| claudytzu a întrebat:

Scuzati categoria dar la celalalte categorii nu se raspunde! Am luat jocuri de pe diverse site-uri pentru telefon mobil(samsung s5230) si toate sunt asa http://postimage.org/image/133d4zw4k/ ce sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| GMan_3569 a răspuns:

Frate fii atent cu postatu la rubrica >Dragoste si Sex. Asta se incadreaza la >Timp Liber sau altceva... Omule ce ai tu acolo bineinteles ca este intr-un program numit WinRar. Tu trebuie sa dai sus acolo la Extragere.Selectezi folderul in care vrei sa bagi tot ce ai acolo si gata, poti sa te joci.In cazul in care este un joc/aplicatie/program de telefon faci un fisier prin cablu de date la tine in telefon si extragi acolo. O sa-ti apara jocul la fisierele mele sau la jocuri. Sper ca te-am ajutat.Nu's milog, nu cer funda ramane la liberul tau arbitru.