| username23 a întrebat:

Scuzati de categorie, dar sunt sigura ca aveti un raspuns! Vreau joaca aia care jos ai o bara si trebuie sa o misti ca sa nu scapi o minge, adica sa prinzi mingea ceia, si in acelasi timp sus sunt niste caramizi pe care le spargi. Dau funda la cel care imi da un link sau denumirea jocului!

Răspuns Câştigător
| szergiu a răspuns:

Dxball.happy

2 răspunsuri:
| Mitsa22 a răspuns:

Jocul se numeste Brick braker... insa nu stiu un link de download sad sper sa te ajute numele :*

bafta :*

| deea2629 a răspuns:

Cred ca se numeste pool sau midnight pool sau ceva de genu' combina si tu cuvintele