| Paradise a întrebat:

[Scuze categoria]. Buna, am nevoie de cineva care știe sa editeze poze ca asta; http://www.facebook.com/....../photo.php Ma refer la cerculețele alea :)). Dau id-ul prin mesaj privat, merçi :)).

1 răspuns:
| EllyPff a răspuns:

Adica cu bokeh. Iti iei un editor (Photoscape) Cauti pe google niste imagini cu Bokeh-uri si le salvezi pe desktop, editezi poza, si in Obiecte-Imagine-Poza-apare fereastra Deschidere, alegi poza de pe desktop, reglezi opacitatea si dimensiunea si Ok. Asta-i totwinking