| Anomisusususususus a întrebat:

Scuze pentru categorie! cum pot sa scot anumite persoane de la prieteni de pe facebook dar sa treaca la folow? se poate?

1 răspuns:
| LLO a răspuns:

Salut. Daca stergi prietenii ei nu o sa te urmareasca pe facebook. Daca ai inclusiv 18 ani dai la setarile contului iti apare lista lunga din stanga si ai acolo "Setari pentru persoanele care iti urmaresc activitatea" si ai acolo un patratel pe care il bifezi. Nu uita trebuie sa ai cel pultin 18 ani, bafta happy