| mada00madalyna a întrebat:

Scz categorie Buna! Urgentt! Am avut de invatat o poezie pentru maine...am invatat-o dar mai uit ba versuri din ea ba cuvinte. Ce sa fac? m-am uitat peste ea asa ca nu vreau raspuns ex: mai invata. Ajutor! trebuie sa stiu sa o recit maine!

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Da` ce vrei domn` sa-ti zicem noi? O vraja ca sa retii ca prin minune poezia? Pune mana si invata pe strofe sau grupeaza tu versurile daca sunt versurile prea grele ca sa inveti cate o strofa.

| fuckU a răspuns:

Io zic sa iei o hartie si un pix si sa incerci sa o scrii (dupa ce ai invatat-o cat de cat) asa intra mai bine in mintebig grin succes!