| TheDarkDragon a întrebat:

Se poate face sex cu fimoza? Daca da spuneti-mi va rog cum, si cum as putea sa scap de fimoza fara sa merg la medic?

3 răspunsuri:
| nico097 a răspuns:

Buna.Pai presupun ca etsi destul de mare dar parintii tai nu au depistat aceasta problema cand ai fost mic n-ai ce face acum esti mare decat sa te operezi inseamna ca nu s-a rupt acea pielicica din ce stiu eu.Ai grija Multa sanatate.

| Orsi a răspuns:

Http://medlive.hotnews.ro/......teaza.html citeste link-ul dai in jos si este tratamente acolo poti afla mai multe :)

| Ea12345 a răspuns:

Poti, dar e posibil sa te doara. De ce nu mergi insa la medic? Iti poate rezolva aceasta problema simplu si usor, apoi vei avea o viata sexuala normala.