| Radu635 a întrebat:

Salut! Am 14 ani și de ceva timp am probleme cu ejacularea, pur și simplu nu pot rezista mai mult de 2 minute fără sa îmi dau drumul. Nu mi-as dori sa merg la medic ca să rezolv problema asta, deoarece îmi este rușine sa le spun părinților motivul pentru care trebuie sa merg la medic. Va rog frumos sa îmi spuneți ce as putea face ca să scap de problema asta.

3 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Părinții tăi sunt genul acela de părinți critici? Dacă nu, atunci le spui motivul încercând să-ți iei inima în dinți și să-ți depășești rușinea.

| Fonk a răspuns:

La 14 ani e normal, pe la 16 devi mai rezistent vreo 5min. Daca vrei sa te tina, trebuie sa incerci sa te stimulezi, mai dai pana sa nu-ti dai drumul, dupa mai incerci din nou, si devi mai rezistent. Un medic nu-ti poate controla excitația!
Asa ca nu le mai spune, asta nu e o problema ce se rezolva

| Fonk a răspuns (pentru Fonk):

*thefox nu stie ce scrie pentru ca nu are asa ceva intre picioare