| emi a întrebat:

Si daca suntem la categoria dragoste...pentru ca cred ca ne-a marcat intr-un fel sau altul pe toti, cum va afecteaza moartea lui Patrick Swayze?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Mi s-a parut incredibil, stiam ca e bolnav dar nu am realizat ca ar putea muri...anul asta a fost plin de ghinioane, atata lume iubita a murit...

5 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Recunosc ca nu am vazut prea multe filme in care sa joace el (am vazut doar cel cu fantoma), dar era printre actorii preferati ai mamei mele si mi-a placut cum a interpretat rolul sau in acel film... Cred ca multa lume il plange...

| daii a răspuns:

Trist.sad...nu imi venea sa cred!

by daiiwinkingsad

| AllenTJ a răspuns:

Nu mi-a venit sa cred sincer am ramas masca, asta e inca un geniu al filmului s-a dus, RIP

| Daddy_9411 a răspuns:

Eu zic ca e o pierdere importanta pentru lumea filmelor. Mie cel mai mult mi-a placut "Dans murdar" din filmele in care a jucat.

R. I. P.

| soseta ucigasa a răspuns:

Mai mult aer pentru mine big grin