| wAkeuP_6872 a întrebat:

Sincer m-a intrebat cineva si habar n-am sa raspund.Rog seriozitate deci nu radetilaughing...
Pe la ce varsta iese spermathinking

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Pai pe la 13-14 ani... Daca esti mai mic nu incerca sa-ti grabesti procesul asta.
Fundahappy?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mi-e mi-a venit la 11 ani

| crysty08 a răspuns:

La mine a fost pe la 12-13 ani aici

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Mie la 14 ani big grin

| suntpeval a răspuns:

La pubertate (intre 11-14 ani).

| colin16 a răspuns:

big grin Pai depinde cat esti de dezvoltat, se poate si pe la 12 ani sau cel tarziu la 14, 15. dar asta cum spuneam dupa felul cum te dezvolti

| Dodolino0 a răspuns:

Incepand de la 13, 14, 15 depinde de persoana...cat de repede se dezvolta.depinde la ce varsta intra in perioada de pubertate