| andreylupu07 a întrebat:

Va rog nu radeti ca nu-i amuzant. Am varsta de 14 ani jumate si am observat ca nu imi iese sperma. Intrebarea mea este am de ce sa fiu ingrijorat sau asta vine pe parcurs? Funda big grin Thx 4help.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ai motive de ingrijorare, totul e in functie de ritmul tau de dezvoltare si productia proprie de hormoni specifici.
Te dezvolti, cresti, nu fii nerabdator, totul va aparea la momentul potrivit.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și cum să iasă, așa de capu' ei?!? trebuie să ai orgasm ca să ejaculezi. Dacă totuși ai orgasm, dar nu iese nimic (sau iese doar un lichid transparent), nu te alarma - vei reuși peste ceva vreme!

| rabbit2014 a răspuns:

Cum ai incercat sa " scoti" sperma? Cum a spui si mihai nu iasa asa din senin

| Love4Corina a răspuns:

Nu ai de ce sa fii ingrijorat, o sa iasa si aia happy
Cel mai probabil nu ai fost excitat cand te-ai masturbat, probabil ai facut-o doar "de dragul de a da o laba " big grin
Nu te mai gandi la asta, stai linistit, totul o sa vina de la sine.