| brunetiktm_7013 a întrebat:

Spuneti-mi niste melodii de suferinta(manele, dance etc)

... ce status de suferinta sa-mi pun la hi5?

multumesc!sad

13 răspunsuri:
| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Mie imi place Jay Sean - Walking Alone:x Este ideala dupa o despartire;) Si statusuri :-? Incearca pe www. statusuri-net.ro ca nu is asa de "uzate";)

| Tom a răspuns:

Dj Aligator -- Close to you
http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g

Talisman-Atat de singur
http://www.youtube.com/watch?v=obfXMBHjsTY

Holograf - Sa nu imi iei niciodata dragostea
http://www.youtube.com/watch?v=VoH91e-x2j8&feature=related

| Fllly a răspuns:

Dj Aligator -Close to you

| Marius_7427 a răspuns:

Statusuri pentru hi5 : Inima mea e ca un templu... intri, te rogi si daca meriti ramai! Tu niciodata nu ai intrat, nu te-ai rugat si totusi ai ramas... sau Sick of crying, tired of trying, yes i’m smileing but inside i’m dieing… Si parerea mea ca nu ar trebui sa asculti melodii triste da e adevarat te simti mai bine dar te intristezi mai rau. Eu unu-l cand is trist ascult rock si eu sunt un tip ce ascult orice gen de muzica mai putin muzica simfonica si de opera happy

| Florin_2297 a răspuns:

Daca e vorba de suferinta in dragoste cea mai buna este o maneawinking cum ar fi una de ady minune

| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Madalina Manole - Suflet gol. o melodie cu adevarat trista happy. Poti asculta melodii triste pana te linistesti si iesi din starea asta. Nu exagera, pentru ca te vor mentine la fel cum esti acum, nostalgica :*

| Smoke_7892 a răspuns:

Asculta copilu de aur-nu mai pot iubi! doare atat de tare cand ascult melodia astasad sa stii ca la suferinta cea mai buna este o maneabig grin eu ask manele doar cand sufarcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trista spui :)
Close to you|Nopti prea lungi|jasmine-da-mi dragostea|justus- strig spre tine|3se-clipe|dana-am nimic fara tine|arghio-ai sa plangi|justus-doi copii|gabi pecheanu-sentimente...etc

Statusuri aici :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian minune-m-a umilit iubirea ta

| andrEEutSSaa a răspuns:

Mie imi plac mult melodiile:

Loyal-Iubesc sa te omor
Bullet-Abravia
Bullet-A fost odata
JerryCo-Unele lacrimi nu se usuca
Nicolae Guta-Pana nu pierzi pe cineva

Funda?big grin