| Gamers12 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care este cel mai ieftin telefon care functioneaza prin amprenta sa fie cat de cat bunicel si daca exista si in drobeta turnu-severin astfel de telefoane dau funda big grin scuze de categorie nu stiu la ce sa pun intrebarea

3 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Nokia 5228 (se mai numeste si Nokia 5233). E un telefon foarte bun, rezistent, se comporta bine, costa cam 450 de lei la liber. Nu e codat in nici o retea, se gaseste mai ales in magazine Germanos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung gt-5600v

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca`l gasesti in drobeta turnu-severin dar ti-l recomand Samsung gt-5600v