| Gigel_1542 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot vorbi cu o fata asa mai pe ocolite si ca sa ajung la un subiec daca vrea sa fie cu mine.nu prea ma descurc eu cu fetele de acea intreb plsss ajutati-ma dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| star4all a răspuns:

Ma invit-o asa mai pe seara la o ciocolata calda undeva la o cafenea. Acolo o lesi pe ea sa inceapa subiectul, tu mai zici de la tine una alta.

Si ii mai bagi perle de genu' : "parca ar fi o intalnire", sau mentionezi ceva ce vezi la ea ce nu are de obicei, ii dai senzatia ca si cum ai fi atent la aspectul eiwinking

Dupa ce plecati de acolo o intrebi daca ar mai vrea sa iesiti da si in alta parte, poate la o plimbare. Ea daca tine la tine accepta daca nu simte nimic pentru tine iti va zici ceva de genu :"poate, vedem noi".

Oricum sa zicem ca accepta. La urmatoarea intalnire la PLIMBARE, mergeti intr-un parc sau undeva asa si incearca sa ii iei mana in mana ta. Daca ea nu zice nimic poti sa te numesti NOROCOS!

Poti zice ca e a ta, cel mai important e faza cu mana, eu tot ce pot zice SUCCESwinking

6 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi nu-i poti spune asa.simplu dureaza.mai intai fa-o sa se ataseze de tine. iesi cu ea in oras si acolo spune-i ca ai sentimente pentru ea si ca ai dori sa ai cu ea o relatie te salut bft

| degette_1911 a răspuns:

Si pe ocolite o sa ajungi peste ceva ani sa vb asa,momentan ca sa nu mai pierzi timpul,versiunea direct, chiar nu as vrea sa aud maine pe strada cum se da la o fata cu ce i-am zis eu, asa ca versiunea directa cea mai buna.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cel mai bine e să fii deschis.Vorbeşte-i despre un articol pe care l-ai văzut într-un ziar,sau l-ai citit într-o carte şi ţi s-a părut interesant. Spre exemplu,definiţia dragostei în opinia unui mare scriitor.Şi de aici ia-o uşurel,întreab-o ce părere are,ce crede ea despre asta. Întreab-o dacă uibeşte pe cineva sau are pe cineva în viaţa ei şi atunci vei şti cu siguranţă dacă mergi mai departe şi vrei să devină iubita ta,sau rămâi pe loc şi o iei uşurel cu ieşiri în oraş, la sucuri, întâlniri pentru ca voi 2 să vă cunoaşteţi mai bine şi etc.Dar cel mai bine e să fii deschis faţă de ea şi să-i spui mereu ce gândeşti.Dar nu strică şi puţină fineţe,ca să nu fii catalogat precum toţi ceilalţi.P:S:O fată care te place,te place aşa cum eşti, pentru ceea ce eşti, pentru că eşti tu însuţi.Toate cele bune.Nobody4Nobody.

| InnocentLoovee a răspuns:

Pai, ai putea de exemplu sa stai mai mult cu ea, ai putea sa ii oferi un trandafir.si sa ii spui ca o placi,cu siguranta va aprecia, si daca ea te place, cu siguranta va accepta:* bafta. Funda?batting eyelashes

| LiveYourLife a răspuns:

Eu zic ca atata timp cat esti sincer si ii spui ca o placi te va ajuta...bineinteles in cazul in care te place si fata
mai bine direct de cat pe ocolitewinking

| degette_1911 a răspuns:

Frateeee cata pomelnicele ti-au scris,ce sa faci, unde sa te duci, fi direct si nu mai pierde timpul dupa ea