| pcsisoft a întrebat:

eu nu ma prea descurc in pc-uri, ma descurc doar in telefoane
si as vrea sa va intreb cam cat ar costa un un calculator pentru. gta 5, fifa 16 sau fifa 17
imi spuneti va rog?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

2500-3000 de lei.

| alexboss2020 a răspuns:

Depinde daca esti multumit decat cu 60 fps pc-ul este maxim 2000 lei

| AlexKfBossAlex a răspuns:

Pentru un GTA 5 sau ultimele jocuri FIFA, eu iti recomand un procesor i5 6400, 8 GB Memorie RAM, o Placa de Baza de la MSI, o Placa Video nVidia GeForce GTX 960, o Sursa si cam atat, cu toate acestea ajungi undeva la 3000 sau chiar 3500 de lei. Sper ca te-am ajutat big grin