| anonim_4396 a întrebat:

Sti ce-i dragostea? va astept pe tigrualb755 pentru discutii.Aici ramane sa dau doar funda!

Răspuns Câştigător
| Ame25 a răspuns:

Dragostea, in opinia mea, este momentul cand simti ca nu iti mai trebuie alt baiat/fata, cel/cea de langa tine e perfect/a(desi esti constient de imperfectiunile lui/ei)

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Dragostea a murit de mult timp.

| Xenya a răspuns:

Dragostea este ceva ce se simte..nu se poate defini in cuvinte!winking

| IncorrectUsername a răspuns:

In ziua de azi se mai numeste 'dragoste'? Azi te casatoresti, maine te inseala...

| shantel22 a răspuns:

Dragostea e atunci cand legea atractiei gravitationale iti inunda plamanii si sufletelul tau intra in convulsie.