| D33ad3d3 a întrebat:

Stie cineva cam cat m-ar costa un abonament la sala? (app eu sunt din Targu-Jiu, daca mi-ar putea recomanda si o sala)Funda love struck

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

O sala nu`ti pot recomanda dar te`costa intre 50lei si -70lei happy

| splash132 a răspuns:

E una lang piata mare sh mai e sh denys gym... daca esti din tg jiu cum se poate s nu sti? scoate capu din c.ur!

| Brun3thaThaa a răspuns:

Denis gym.parerea mea. abonamentul minim este 70 lei.intra pe http://www.club-denisgym.ro/ si o sa gasesti mai multe informatii. sper ca am fost de ajutor:*