| lauthebest_8914 a întrebat:

Stie cineva la cati ani este eclipsa totala? dau funda :X scuzati categoria dar e cea mai populara

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost ieri insa va fi si azi incepand cu ora 20:24 si se termina la ora 02:03! Funda?

5 răspunsuri:
| katy1151 a răspuns:

100 ani

| Dumnezeul a răspuns:

Nu exista, un anume interval, eclipsa apare atunci cand pamantul/luna sunt in anume pozitii, aceste pozitii sunt afectate de mai multi factori, cauta pe google cand va fi urmatoarea eclipsa... FUNDA big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost aseara. iar urmatoarea se spune ca va veni in 2015. happy
Funda?

| sucul a răspuns:

Raportez

| Stefania_3298 a răspuns:

A fost ieri