| BaddGirrl a întrebat:

Stie cineva un film de comediee ca sa poti rade tare si cu lacrimi plss dauu funda! scuze categoria.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde de persoana, unii rad la o gluma, altii la alta, unora le place umorul englezesc dar altora li se pare fara gust. De asemenea, o persoana se schimba in timp, ceea ce ii se parea distractiv odata acum poate sa i se para pueril, sau sa aiba sentimentul "seen that, done that".
Unora le plac supele alea americane, gen "2 barbati si 1/2", "familia Bundy", "the Simpsons", altora le place un film artistic.
Am vazut odata o comedie, ii zicea "Mania Zeilor", dar nu am gasit-o nicaieri.

| MMihai a răspuns:

Vezi și tu talk-showuri politice, râzi când vezi cât sunt de tâmpiți, plângi când afili ce ne mai așteaptă cu b&b.

| BeHappyForMe a răspuns:

Little man si bigmama nu stiu daca le ai vazut dar sunt super rad de mor ori de cate ori le vad si le am vazut de 5-6 ori.

| UPT a răspuns:

Hall Pass. Garantez pentru ea.

| Ionutzy a răspuns:

Intra pe 1filme.com sau ro si acolo ai filme online de cea mai buna calitate! Bafta!