| NaughtyGirl a întrebat:

Stie cineva un program online de unde pot descarca melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=JAFqbRTpUXA... Daca se poate sa-mi dati site-ul. URGENT! Scuze categoria, dar e cea mai cautata.

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Descarca youtube HD downloader si te descurci, posteaza unde trebuie data viitoare.
bafta

2 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Dupa melodie n-ai mai multi ani de cat am eu, doar pentru prostia ta si a celor lalti care nu respectati categoriile sunteti suspendati si incepeti sa-njurati in toate partile...
Ma scuzi, dar..., sper sa nu-ti mai raspunda nimeni la-ntrebare!

| NaughtyGirl explică:

Reciclez, si eu sper sa te calce trenul.winking