| anonim_4396 a întrebat:

Stiti care e asemanarea dintre o paine arsa, o baba inecata si o domnisoara gravida?
N-a fost scoasa la timp.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dragut... unii uita sa o scoata la tipmhee hee

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bune ambele bancuri laughing)

| unbaiat a răspuns:

Cica trei babe catolice stateau la taifas si se laudau fiecare cu ce nepoti au.
Prima: -Nepotul meu e episcop si cand intra intr-o casa toata lumea il saluta cu "Inaltimea Ta!"
A doua: -Nepotul meu e cardinal si cand intra intr-o casa toata lumea il saluta cu "Luminatia Ta!"
A treia: -Nepotul meu e stripper si cand intra intr-o casa toate femeile exclamă: "Dumnezeule!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La secţia de poliţie, vine un bărbat alergînd şi strigînd:
- Domnule poliţist, te rog, arestează-mă imediat, închide-mă!
- Dar ce s-a întîmplat?
- Am tras cu pistolul în nevastă-mea. Patru cartuşe!
- Ai omorît-o, nenorocitule?
- Nu, din păcate nu am atins-o. De aceea, vă rog, băgaţi-mă într-o celulă, repede!