| Anonimm30 a întrebat:

Stiti care e cea mai mare dorinta a barbatilor? Sa fie violati de o femeie frumoasa cu sani mari si fund mare. Am dreptate?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi dorinta ta. Că si aia vrea ceva de la tine. E clar ca nu ai cu ce.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uhhhhh ahhhhhhh da

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca asta este dorinta barbatilor, fiindca toate femeile si-ar dori atunci, sa fie imense, grase, sa arate ca niste vaci, ca sa va atraga.
Pentru cativa barbati carora le plac grasele, nu trebuie sa generalizezi, fiindca sunt si barbati care plac trupurile mici, subtiri sau delicate, cu forme feciorelnice.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai. Imaginație bolnavă ai.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea.

Plus ca cea mai mare dorinta a barbatilor este sa nu depaseasca conturul cand coloreaza.

| SilentRain a răspuns:

Violul e o agresiune fizică și psihică, o faptă oribila chiar si pentru băieți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimerit, nu îmi plac femeile cu cur mare, și nici după sâni mari nu s înnebunit contează mai mult caracterul, educația sa fie un om valoros.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Nu ai nimerit mie nu îmi plac fetele cu sâni mari și cu curu mare
Mie îmi plac femeile cu sâni medi spre mici și curu mediu

| Mirella2344 a răspuns:

Eu sunt aia