| AndreutzaMonicutza a întrebat:

Sani mari, fund mare / sani medii, fund mare/ sani mari, fund mic?

Răspuns Câştigător
| MyNameIsCata a răspuns:

Varianta a 2-a :3

16 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Este o întrebare capcană?

| AirănMeidăn a răspuns:

Mai sunt si alte variante
Oricum, ce intrebare laughing

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ce variante? laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Pe bune? laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Mie imi plac chestiile medii.

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

winking

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ok, nu vreau sa te superi pe mine dar tu in ce categorie te aflii? laughing Doar din curiozitate.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

De ce eram sigura ca asta urma sa ma intrebi? Mi-e rusine in momentul asta fiindca iti raspund laughing Sani mici, fund mediu
De ce tocmai ti-am raspuns

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Merci de raspuns. Ai niste voturi in plus, deci nu ai raspuns degeaba laughing

| AndreutzaMonicutza explică (pentru T0T):

Stiu laughing am intrebat sa fiu sigura

| Neo12 a răspuns:

Sâni medii, fund mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic despre inteligenta? nu? ok

| Niceguy2019 a răspuns:

Sani medii, fund mare. Tu cum esti?

| BiancaNedelea a răspuns:

Mi-a spus un băiat că atâta timp cât ai un fund bombat, frumos nu contează mărimea sânilor... poți să ai fundul mare dacă e plin de celulită și grăsime sau sâni mari de să îți atârne... Părerea mea. Pun pariu că la orice băiat le place un fund bombat