| anonim_4396 a întrebat:

Stiti care este diferenta dintre o curva si o nevasta?
Pe curva o platesti ca sa te asiguri ca face sex cu tine, pe nevasta o platesti ca sa te asiguri ca nu face sex cu altii. laughing rolling on the floor

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La curve dai tu banii pe cind nevasta ii ia singura.

| ciresik80 a răspuns:

Ce gluma buna eu cred ca nevasta e a ta si te iubeste pentru ca hai sa fim sinceri, banii pe care ii dai ei sunt cheltuiti si pentru tine pe cand curva e pentu tori care platesc iar banii ii cheltuie pentru ea.De nevasta te leaga ceva mai mult decat o partida de sex iar de curva te leaga doar partida de sex.

| Lavinia218 a răspuns:

Nevasta trebuie sa o F**i bine ca sa nu faca sex cu altiiwinking ai gresit-o Ha!