| Alecsandraa97 a întrebat:

Stiti un site unde gasesc teme si jocuri gratis pentru lg? funda:*

3 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Iti dau eu multe jocuri pentru LG, care se pot juca touchscreen, teme din pacate nu sunt, iti trebuie un program special, care il instalezi, dar e riscant ca-ti poti strica soft-ul telefonului, acum eu nu stiu la care LG te-ai referit, sunt muuuuuulte modele laughing

| Alecsandraa97 explică:

laughing) scuze pentru categorie laughing)rolling on the floor) am vrut sa fie conversatii blushing mi-e rusine laughing

| DiDi a răspuns:

După părerea mea, cel mai bun site este zedge.net. Îţi alegi de sus, partea dreaptă a ecranului, tipul telefonului pe care-l ai, apoi poţi descărca orice vrei tu. Games, wallpapers, themes şi multe altele.

Succes!