| anonim_4396 a întrebat:

Sufar foaret mult m-am desp. de prietenul meu el era tot ce aveam mai scump pling in fiecare zi m-am atasat foarte mult de el! ce sa fac ca sa nu mai sufar? mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Dany82 a răspuns:

Carolina spune-i ce simti inca despre el si o sa vezi ce se va intampla! Bafta

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Http://www.dolcetv.ro/#tv-live-Baby-TV-117

Sunt așa simpatice!

Mai și înveți.

| MMihai a răspuns:

Descarcă gratuit de pe net Open Office și documentația lui, ( în română și în engleză, circa 500 MB ) de pe pagini Open Office.org, cauți cu Google. Instalează softul ( circa 160 MB) și învață să lucrezi cu el. Ai nevoie și de softul Adobe Acrobat Reader sau de altul pentru citit cărți în format electronic. Și pe ăla îl iei gratuit de pe Net. Documentația softurilor din grupa Open Office, o găsești pe Internet. Open Office, este un soft similar cu Office, și poate te descurci mai bine, cu acel soft decât cu Office de la Microsoft, că ăsta are multă documentație gratuită, în română și în engleză. Oricum cu programul Writer scrii frumos la calculator.

| delisa a răspuns:

Pfff... e greu! Toti trecem prin asta la un moment dat! Eu zic sa iesi in oras cu prietenele sa iti gasesty ocupatie sa uiti cat de cat sa nu asculti muzicaa trista pentru ati aminti sa faci orice sa nu iti mai amintesti! Poate chiar singura intri in starea aia de exemplu de gandesty la voi 2 si zici uite cand faceam nu stiu ce sau chestii din astea! Cand iti amintesti de el incerca sa faci alt ceva! Si sa iti duci mintea in alta parte! Si poate pe viitor sa incerci sa nu mai pui repede suflet ca tu ai de suferit! te pup :*

| StaceyG a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la fel mai demult dar mi-am dat seama ca nu ma merita, eu cred ca tu merti mai mult. daca s-a despartit de tine inseamna ca stia ca tu vei suferi din aceasta cauza.Eu te sfatuiesc sa il uiti iti va fi mult mai bine, deschide ochi la ce se intampla in jurul tau o sa vezi ca viata nu este la fel cum ai vrea tu uneori suferi alte ori esti fericit alaturi de persoanele dragi tie. Uital nu iti merita lacrimile.
Toti trecem prin asta la un moment dat! Eu zic sa iesi in oras cu prietenele! Si poate pe viitor sa incerci sa nu mai pui repede suflet ca tu ai de suferit!
Bafta!

| roooxy_5474 a răspuns:

Ar trebui sa te doara undeva de elwinkingwinking iesi fata si te distreaza ca no murit mama baietilor. sunt atatia.da tu visezi doar la unu sau care e problema? ia-ti prietenii de brat si iesi si te distreazawinkingwinkingwinking:*:*

| badboy_2991 a răspuns:

Incearca sa-ti faci altu sau incearca sa-l uiti daca te iubea nu se mai despartea de tine ma rog unor baieti nu prea le pasa asa de mult zic ca te iubesc ca nu pot sa traiasca fara tine trebuie sa gaseseti pe cineva special care te intelege sper ca te-am ajutat