| roxyana03 a întrebat:

Buna
m-am desp. de prietenul meu, il iubesc foarte mult, si sufar foarte mult, nu pot sa ma gandesc decat la el, vreau si eu o melodie, cand o ascult, sa uit de tot, si sa ma distrez, "sa nu fiie manea"big grinbig grinbig grinbig grin.
va rog. ce melodie ziceti sa ascult?:d

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai stai putin ca o melodie mai rau te intristeaza...Eu cand m-am certat cu prietena am stat singur in cas vreo 2-3 zile si apoi am inceput sa ies des cu prieteni si usor, usor mi-a trecuthappyEu zic ca trebuie sa te aduni si sa treci peste! O viata ai si nu merita acum sa stai sa suspinisadMult succes si o seara placuta!