| CucuBauContSters a întrebat:

Sunt baieti emo sau rock`eri in Economic 2 virgil madgearu IASI?

3 răspunsuri:
| lavi_3436 a răspuns:

Rock-ul nu se va sfrasi veci... si ce ai tu cu ei ma rog?

| stefan_8760 a răspuns:

Curentul emo este ceva trecator, daca ai observat chiar a inceput sa dispara. Nu-mi sunt antipatici emo-istii, dimpotriva, dar rockerii? laughing. Cu rock-ul a inceput muzica ( de calitate ) prin anii '50 si cu rock-ul se va termina. Sper ca ti-am dat sfatul potrivit laughing

| CucuBauContSters explică:

Din potriva am intrebat ptc urmez sa vin in acel liceu, si na curioasablushing
nu imi sunt antipatcii deloc...chiar mi-ar fi imi usor sa ma acomodez; d