| dimistrias a întrebat:

Sunt foarte excitat si agitat. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roza21 a răspuns:

Vino la mine

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Labaaaaaaaaaa

| AlleyChann a răspuns:

Freacă-te de covor.

| blaa a răspuns:

Omoara.te.

| doctginecolog a răspuns:

Racaneeee...tu esti ala care are tatuat pe frunte. colector de spermarolling on the floor

| xEmiii a răspuns:

Fa-ti o laba! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu mai fa atata caterinca laughing tu esti ala cu 3 ore de masturbare si inca nu te saturai? laughing

| TocilaCristian a răspuns:

Nu ai ce face, asa sunt si eu, asa e cand esti singur... insa nu e bine sa te masturbezi, ai doar de pierdut daca te masturbezi, stiu ca e greu de abtinut dar incearca sa faci ceva miscare sau nu stiu, orice numai nu masturbat ...thefuck i hate this life.