| bagatordeseama a întrebat:

Sunt incredibil de trist... stau singur si plang simt ca n-am un rost in viata asta, nu mai am nici un prieten fiindca in ultima vreme nu am iesit cu ei si ne-am indepartat, recent m-am despartit de prietena mea si parca incepe sa-mi placa de o fata cu prieten... ma simt asa singur si as vrea sa discut cu ea macar pe mess dar mi-e aiurea stiind ca are prieten, nu as sti nici macar ce sa-i zic

3 răspunsuri:
| SpeedyRA a răspuns:

Salut. Incepi in ai suna pe prieteni tai de care te-ai indepartat, sa ii scoti pe afara sau pe undeva. Iar in legatura cu acea fata poti sa vorbesti cu ea. Daca stii cate ceva despre ea poti sa o intrebi de acele lucruri.

| harciog a răspuns:

Nu va mai inteleg ma, sinteti tristi cind ar trebui sa jubilati de bucurie.

| ReiVaN a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xuexMhDxmRw
asculta asta. face mai mult decat toate sfaturile de pe TPU