| VrRos89 a întrebat:

Sunt șanse ca prezervativul să se rupă la dezvirginare? Sau e rezistent 100 %? Dar te poți dezvirgina prin prezervativ?

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Tu esti baiat sau fata?

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru amandoua intrebarile tale.

| Goete a răspuns:

Eu nu ma pot dezvirgina, nici prin prezervativ nici altfel

| Daz01 a răspuns:

Dezvirginarea este atunci când întreții relații sexuale pentru prima dată, chiar dacă sunt cu sau fără prezervativ. Deflorarea este ruperea efectivă a himenului, ceea ce se poate întâmpla și accidental prin masturbare.
Prezervativul se poate rupe oricând, nu există un moment anume...

| MichailOfilescu a răspuns:

Da daca le.ai luat de la teleshop

| Jmekerutzu99 a răspuns:

Da se poate rupe si da te dezvirginezi prin prezervativ

| daniOMV a răspuns:

Intreaba pe media galaxy