| alexandraaaa_9944 a întrebat:

Te poti dezvirgina cu degetul?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Cei care au raspuns "da" sunt batuti in cap. In cap, ma, in cap.

Nu, esti virgina pana faci sex cu un partener.

21 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da.

| Derye a răspuns:

Himenul se poate rupe si prin anumite exercitii fizice, dar cu degetul, putin probabil, pentru ca e destul de larg.
Si la ginecolog iti spune acelasi lucru.

Pana nu a facut sex cu un partener, virgina se numeste, virgina este.

Hai, sanatate.

| cossmy a răspuns:

Da, poti...mai ales daca "forezi" ceva mai puternic.

| cossmy a răspuns:

Ba, nu e nimeni natut in cap...si cu degetul se poate dezvirgina la fel d bine ca si cu o p***. aaa, ca in mintea ei stie ca n-a avut asa ceva inauntrul ei inca, aia e altceva si (daca vrei) poti sa o consideri virgina pentru asta.

| cossmy a răspuns:

Hai fiecare cu ceea ce stie...bftwinking

| Pissy a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana2518 a răspuns:

Nu. unii isi bat joc de tinewinking esti virgina pana la primul contact sexual cu o persoanahappy

| Anileda a răspuns:

Nu, pana la primul contact sexual esti virgina.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da desigur bagi degetul adanc adica 13 cm

| Ionutzz97 a răspuns:

Daca il bagi pana la capatu pesterii si rupi piatra de sustinere(himenul)darolling on the floor

| YqLmX a răspuns:

Ai de gand s-o faci?laughing

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Daca te straduiesti suficient, da tongue

| Gabitsza a răspuns:

Da se poate

| Gabitsza a răspuns:

Daca ajunge la himen si il rupe se poate... daca bagi degetul mai putin nu.

| alexa_9800 a răspuns:

Pana la primul contact sexual esti virgina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Anonimous_4345 a răspuns:

Nu mai bine folosesti al 21-lea deget de la partener? si da se poate si cu degetul normal.

| Gyk a răspuns:

Dawinking depinde de degetwinking

| alexaramona a răspuns:

Nu...inca mai esti virgina pana la primul contact sexual...:d

| Asterblaster a răspuns:

Dc ai vrea sa te dezvirginezi cu degetul cand sunt o multime de baieti care asteapta astasmugthinking