| nonny50 a întrebat:

Te uraste pentru ca te iubeste! Cum te simti? Ce faci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te iubesc pentru ca ma urasti :-s! Cum sa ma simt bine, ma uit la Teo : http://www.youtube.com/watch?v=sw907yY4OQQ. :)

Bine raspund si serios :).
Cum sa ma simt aiurea, secata, confuza. Ce pot sa fac incerc sa primesc niste explicatii care sa imi hraneasca curiozitatea.

4 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Oribil, vrei sa nu-l mai vezi.sa numai fii langa el. il urasti si tu, pentru ca il iiubesti, poate...

| CoOky_7675 a răspuns:

Nu cred ca mi s-a intamplat vreodata sa fiu iubita si sa nu iubesc... la mine a fost total invers... eu l-am iubit si cu timpul am inceput sa il urasc pentru asta. m-am detasat de el total si nici ca ii pasahappy

| babyblue a răspuns:

De obicei, astfel de sentimente napadesc in "relatiile" in care iubirea provine doar de la un membru. Trec printr-o situatie de genu', dar nu pot sa zic ca nu simt nimic pentru el. Ma simt cateodata aiurea si simt ca nu pot face nimic pentru asta.straight face

Răspuns utilizator avertizat