| Dina a întrebat:

Ce faci cind cineva te uraste?

Răspuns Câştigător
| Ceza a răspuns:

Pai in definitie ura este un sentiment profund ce te poate duce la nebunie, sau chiar la crima probabil vrei sa spui ce sa faci daca cineva nu te poate ''inghite''? pai in cazul asata cel mai bine e sa ingnori pentru ca nu te poti intelege cu toata lumea

12 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Daca nu i-am facut nimic, nu am de ce sa ma simt vinovata si il ignor. Nu am de ce sa ma supar ca sa ii dau satisfactie.
Daca i-am facut vreun rau intentionat, m-as simti putin prost si as incerca sa remediez situatia.
Asa e viata. Mereu exista si ura nu doar iubire sau simpatie. Pa!happy

| xCherri a răspuns:

Il ignor.straight face

| AlexStoica98 a răspuns:

Nul bagi in seama sau iti ceri iertare daca iai facut ceva daca te-am ajutat poti sa-mi dai funda :*

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Nu există "te urăsc", ci sentimentul de indiferenţă.
Ce să faci? La fel, va veni la tine pentru un ''iartă-mă'' dacă îi pasă cu-adevărat.
Baftă!

| Xeniaa a răspuns:

Il urasti si tu.si cel mai bine il tratezi cu indiferenta.:*

| xDianne a răspuns:

Nu.i dau importanta. Sa vorbeasca singur/a. Daca suneti in acelasi loc si spune lucuri urate nu le lua in seama, asa ved eca nu te afecteaza si le va lasa balta.

| ravens a răspuns:

Buna incerci sa-l faci sa te iubeasca din nou oricum chiar daca te uraste de fapt te iubeste dar nu vrea sa recunoasca si te repede.

| GiulyBlueEyes a răspuns:

Iti arati indiferenta pur si simplu.parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il urasti la randul tau si mai mult

| akira98 a răspuns:

Daca nu este foarte important, lasa-l sa te urasca
TOATE au un inceput si un sfarsit
happy

| FireWolf95 a răspuns:

Nimichappypur si simplu il ignori. daca nu te apreciaza nu merita atentia ta

| Artemis_4724 a răspuns:

Sti cum se spune: cand cineva te uraste inseamna ca te iubeste deci daca si tu il/o placi spune-i ca il urasti!